Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2
VarínHľadať
 
 

Oznamy

Oznamy obce Varín

Koncert žiakov hudobných záujmových krúžkovVytlačiť
 

V stredu 20. júna 2018 sa od 16.00 hod. v kinosále vo Varíne uskutoční koncert žiakov hudobných záujmových krúžkov. Deti v obci navštevujú viaceré hudobné krúžky a týmto koncertom chcú ukázať, čo všetko sa za školský rok 2017/2018 naučili.

Pod vedením svojich pedagógov sa žiaci predvedú hrou na klavíri, na gitare, na flaute, na heligónke a predstavia sa aj tanečným vystúpením.

Všetci ste srdečne vítaní. 

piano.jpg


 
 

Informácia SPP – distribúcia, a.s. o revíziách odberných plynových zariadení Vytlačiť
 


 
 

VÝSLEDKY HLASOVANIA V DOTAZNÍKU O VYSIELANÍ OBECNÉHO ROZHLASUVytlačiť
 

V prílohe si môžete pozrieť výsledky hlasovania v dotazníku o vysielaní obecného rozhlasu.

PRÍLOHA

 


 
 

Aktualizovaný plán výletov turistovVytlačiť
 

TJ Fatran Varín Vás pozýva na autobusové turistické zájazdy do slovenských pohorí. Bližšie informácie o jednotlivých zájazdoch nájdete dolu v prílohe.

Prihlásiť sa na zájazd môžete na tel. čísle 0903 471 085, alebo mejlom na lubor.panacek@gmail.com.

Príloha

turisti1.png


 
 

Harmonogram zberu odpadu na rok 2018Vytlačiť
 

 

Príloha


 
 

Zber a odvoz zmesových komunálnych odpadov a zložiek triedeného odpadu na rok 2018Vytlačiť
 


 
 

Prevencia krádeží a podvodov na seniorochVytlačiť
 

Zo strany polície bol opäť zaznamenaný zvýšený nárast trestnej činnosti "krádeží a podvodov spáchaných na senioroch". Krajské riaditeľstvo policajného zboru v Žiline vyzýva širokú verejnosť o zvýšenie obozretnosti seniorov. V prílohe je materiál odboru prevencie kriminality Kancelárie ministra vnútra SR, ktorý Vás oboznámi ako sa nestať "obeťou" podvodníkov a zlodejov.


 
 

Povinnosť podnikateľa, ktorý prevádzkuje malý zdroj znečistenia ovzdušiaVytlačiť
 

Prevádzkovateľ malého zdroja, ktorý je právnickou alebo fyzickou osobou oprávnenou na podnikanie, je povinný platiť poplatok za znečisťovanie ovzdušia v súlade so zákonom o poplatkoch za znečisťovanie ovzdušia.

Prevádzkovateľ malého zdroja je povinný oznámiť každoročne do 15. februára obci za každý malý zdroj znečisťovania ovzdušia spotrebu palív a surovín, z ktorých znečisťujúce látky vznikajú a ďalšie údaje potrebné na zistenie množstva a škodlivosti znečisťujúcich látok vypustených do ovzdušia za uplynulý rok. (www.varin.sk / VZN / Všeobecne záväzné nariadenie Obce Varín č. 5/2013 o poplatkoch za znečisťovanie ovzdušia prevádzkovateľmi malých zdrojov na území obce Varín)


 
 
ÚvodÚvodná stránka