Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2
VarínHľadať
 
 

Obecný úrad

Starosta obce

Michal Cvacho, Ing.

0911 704 771

starosta@obecvarin.sk
michal.cvacho@obecvarin.sk

 

Sekretariát – podateľňa

Jana Bordáčová

0911 704 772

obecnyurad@obecvarin.sk
podatelna@obecvarin.sk
jana.bordacova@obecvavarin.sk

 

Zástupca starostu

Miroslav Williger

0911 704 773

zastupcastarostu@obecvarin.sk
miroslav.williger@obecvarin.sk

 

Hlavný kontrolór obce

Helena Gregová, Ing.

041/5692 216

kontrolor@obecvarin.sk
helena.gregova@obecvarin.sk

 

Prednosta obecného úradu

Patrik Miho, Ing.

0911 704 775

prednosta@obecvarin.sk
patrik.miho@obecvarin.sk

 

Dane

Mariana Beniačová, Ing.

0911 704 778

dane@obecvarin.sk
mariana.beniacova@obecvarin.sk

 

Rozpočtárka

Eva Cabadajová, Mgr.

0911 704 784

rozpoctar@obecvarin.sk
eva.cabadajova@obecvarin.sk

 

Účtovníčka

Jana Hoštáková

0911 704 784

uctovnictvo2@obecvarin.sk
jana.hostakova@obecvarin.sk

 

Matrika

Darina Cvachová

0911 704 776

matrika@obecvarin.sk
darina.cvachova@obecvarin.sk

 

Poplatky

Zuzana Salátová

0911 704 780

poplatky@obecvarin.sk
zuzana.salatova@obecvarin.sk

 

Personalistka

Mária Tichá

0911 704 779

mzdy@obecvarin.sk
maria.ticha@obecvarin.sk

 

Kultúra

Juraj Tichý, Mgr.

0903 477 924

kultura@obecvarin.sk
juraj.tichy@obecvarin.sk

 

Spoločný sociálny úrad

Mária Chovancová, Mgr.

Farská 236, Varín

041/5692 004

socialnyurad@varin.sk
maria.chovancova@varin.sk


Spoločný stavebný úrad

Janka Hesteriak, Ing.

Námestie sv. Floriána 1002, Varín

0911 704 851

stavebnyurad@varin.sk
janka.hesteriak@varin.sk

 

Zuzana Lišková, Ing.

Námestie sv. Floriána 1002, Varín

0911 704 850

stavebnyurad3@varin.sk
zuzana.liskova@varin.sk

 

Spoločný školský úrad

Katarína Šutáková, Mgr.

Námestie sv. Floriána 1002, Varín

0918 309 869

0911 704 803

skolskyurad@varin.sk
katarina.sutakova@varin.sk

 

Varínčan – obecný mesačník

0903 477 924

varincan@varin.sk


 
ÚvodÚvodná stránka