Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná
Varín

Oznamy

Oznamy obce Varín

Pozvánka na 19. Varínsky plesVytlačiť
 

Pozvánka na 19. Varínsky ples


 
 

Referendum 2015Vytlačiť
 

Občanom SR s trvalým pobytom v obci Varín, ktorí predpokladajú, že v deň referenda, t. j. 7. 2. 2015, sa budú zdržiavať mimo miesta svojho trvalého bydliska, sa vydávajú HLASOVACIE PREUKAZY. Hlasovací preukaz oprávňuje  hlasovať v ktoromkoľvek  okrsku na území Slovenskej republiky.

Hlasovacie preukazy sa vydávajú v úradných hodinách Obecného úradu vo Varíne. Posledný deň na požiadanie  o vydanie hlasovacieho  preukazu je štvrtok 5. 2. 2015.

O vydanie hlasovacích preukazov je možné požiadať aj elektronicky, prípadne telefonicky.

 

Kontakt: maria.ticha@varin.sk

             041/5692 320

V žiadosti je potrebné uviesť meno, rodné číslo,  adresu trvalého pobytu a adresu, na ktorú majú byť voličské preukazy odoslané.

Hlasovacie preukazy sa budú posielať ako doporučená listová zásielka.

 

 


 
 

Zber zmesových komunálnych odpadov - zmenaVytlačiť
 

Upozorňujeme pôvodcov odpadov a držiteľov odpadov na zmenu harmonogramu pre zber zmesových komunálnych odpadov v roku 2015. Najbližší zber komunálnych odpadov bude v stredu 21. januára 2015 namiesto stredy 14. januára 2015. Zmena sa týka občanov a podnikateľov v dvojtýždňovom intervale. Zmena harmonogramu pre rok 2015 bude k dispozícii aj na tejto stránke. Ďakujeme za pochopenie.


 
 

Vladko Štefánik - juniorský reprezentantVytlačiť
 

Gratulujeme juniorskému reprezentantovi SR Vladimírovi Štefánikovi, ktorý je našim najúspešnejším plavcom.  19. - 21. decembra 2014 sa konali Majstrovstvá Slovenska juniorov a seniorov, v ktorých pozbieral viacero strieborných i zlatých medailí a získal titul absolútneho Majstra Slovenska na 100m voľný spôsob (v súťaži seniorov i juniorov). Vladko Štefánik je občanom Varína a prajeme mu veľa osobných i športových úspechov. Ďakujeme. (zdroj: internet)


 
 


388600

Úvodná stránka