Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná
Varín

Obecný úrad

Starosta obce

Michal Cvacho, Ing.

0911 704 771

starosta@varin.sk
michal.cvacho@varin.sk

 

Sekretariát - podateľňa

Janka Březinová

0911 704 772

obecnyurad@varin.sk
podatelna@varin.sk
janka.brezinova@varin.sk

 

Zástupca starostu

Miroslav Williger

0911 704 773

zastupcastarostu@varin.sk
miroslav.williger@varin.sk

 

Hlavný kontrolór obce

Helena Gregová, Ing.

041/5692 216

kontrolor@varin.sk
helena.gregova@varin.sk

 

Prednosta obecného úradu

Patrik Miho, Ing.

0911 704 775

prednosta@varin.sk
patrik.miho@varin.sk

 

dane

Mariana Beniačová, Ing

0911 704 778

dane@varin.sk
mariana.beniacova@varin.sk

 

Účtovníčka

Eva Cabadajová, Mgr.

0911 704 784

uctovnictvo@varin.sk
eva.cabadajova@varin.sk

 

Matrika

Darina Cvachová

0911 704 776

matrika@varin.sk
darina.cvachova@varin.sk

 

Poplatky

Zuzana Salátová

0911 704 780

poplatky@varin.sk
zuzana.salatova@varin.sk

 

Personalistka

Mária Tichá

0911 704 779

mzdy@varin.sk
maria.ticha@varin.sk

 

Kultúra

 

0903 477 924

kultura@obecvarin.sk
 

Obecná knižnica

Táňa Rolková

0903 477 924


Spoločný sociálny úrad

Mária Chovancová

041/5692 004

socialnyurad@varin.sk
maria.chovancova@varin.sk


Spoločný stavebný úrad

Janka Švábiková Zaťková, Ing.

0911 704 851

stavebnyurad@varin.sk
janka.zatkova@varin.sk

 

Zuzana Lišková, Ing.

0911 704 850

stavebnyurad3@varin.sk
zuzana.liskova@varin.sk

 

Spoločný školský úrad

Katarína Šutaková, Mgr.

Námestie sv. Floriána 1002, Varín

0918 309 869

0911 704 803

skolskyurad@varin.sk
katarina.sutakova@varin.sk

 

Varínčan - obecné noviny

varincan@varin.sk


 


1204322

Úvodná stránka